HAKKIMIZDA

Firmamız; 1993 yılından itibaren farklı sanayi sektörlerinde, 2014 yılından itibaren ise Niğde Organize Sanayi Bölgesi  içerisinde makine imalat, makine montaj, otomasyon, eğitim, enerji, gıda, inşaat, tarım ve yönetim konularında edinmiş olduğu tecrübeleriyle 5000 metrekare kapalı alan ve 6000 metrekare açık alanda İmgo Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Gelişen Türkiye ekonomisi ve dünya pazarında önceliği, müşteri memnuniyetine dayalı kaliteli üretimler olan İmgo, bu önceliğini teknolojik gelişmeleri de takip ederek yeni ürünlerini de gerek yurt içi gerekse yurt dışı sanayisine kazandırmayı görev bilmiştir. Proje aşamasından son nihai kalite kontrol ünitesine kadar olan süreç içinde birçok departmanın işbirliğiyle el ele vererek üretilen makineler kurulum ve devreye alma işlemi sonunda da müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli olan servis hizmetinin de takipçisi olmaktadır. İmgo yurt dışından getirilen gıda makinalarını Türkiye içerisinde üreterek, yurt dışına çıkan sermayenin önüne geçerek, ekonomiye katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 

Ülkemiz içerisinde bulunan ve Avrupa'nın ikinci el makine hurdalığı haline getirilen fabrikalarımızı talepler doğrultusunda enerji verimliliğini, sağlıklı koşulları, personel yönetimini ve kaybolan zamanın önüne geçmek için otomasyon sistemleri çözümü üretmektedir. Geniş makine parkuruyla ve yetişmiş kadrosuyla oluşturmuş olduğu projeleri sahada da uygulayan ve hassas imalatlar yapan İmgo, gıda sektöründe kurulacak olan bölgenin hava akımı, ulaşım, alt yapı, fabrika, (inşaat projeleri ve makine yerleşim projeleri) bina tasarımı, sağlıklı makine temini, kontrol edilmesi gereken otomasyon ağı, enerji verimliliği, rahat ulaşım, iş güvenliği, iş sağlığı, eğitim, plan ve bütçe oluşturma konularında tek noktadan iş yapmayı hedefleyen çözümler sunmaktadır.

 

İmgo, globalleşen dünya pazarında rekabet edilebilir koşullarda en uygun ve kaliteli ürünleri imal etmek için kendi bünyesinde sürekli araştırmalar ve ARGE çalışmaları yapmaktadır. Her firma gibi sorumluluğu olan İmgo tüm ilişkilerinde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkesiyle hareket etmektedir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karsı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve Dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Bu bağlamda bize güvenen ve destekleyen siz tedarikçilerimiz ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

İMGO MAKİNE LTD. ŞTİ.