ULTRA FİLTREUltra filtre Havuç, Vişne, Nar, Elma, Armut, Ayva ve Çilek gibi sıkılmış ve pulp yoğunluğu max %1,5-2 olan, Enzimasyönü ve durultması yapılmış ürünleri filtre edebilmek için için kullanılmaktadır. Ultra Filtre İMGO-YMF 0019 PCI LPS450(A20) ( 0,200 veya 0,400 mikronluk) ultra filtre pulp yoğunluğu düşük renkli ve renksiz ürünlerin filtrasyonu için tasarlanmıştır. Kullanılacak mebranlar renkli meyve suları için özel dizayn edilmişlerdir. Aynı zamanda renkli ürünlerin filtrasyonu  zor olduğundan dolayı renksiz ürünler rahatlıkla filtre edilebilmektedir.

Sistem üzerinde otomasyonu sağlayacak ve sisteme zarar verebilecek tüm unsurlar göz önüne alınarak makine dizaynı yapılmıştır. Operatör ve çalışan hataları göz önüne alınarak makine kendisini ful otomatik çalıştırmakta operatör sadece makineye start vererek kimyasal ve ürün takibi yapmaktadır.

Ultra filtre ve Mebranlar polimerlerden ve AISI 304-316 Kalite paslanmaz çeliklerden imal edilmektedir.

 

Ultra filtrelerin farklı özelliklerde, ölçülerde ve kapasitelerde imalatı yapılmaktadır.

 

 

 

Ultra filter Carrot, Cherry, Pomegranate, Apple, Pear, Quince and Strawberry is squeezed and the pulp density is 1.5-2% max. Ultra Filter İMGO-YMF 0019 PCI LPS450 (A20) (0,200 or 0,400 microns) ultra filter pulp density is designed for low color and colorless products. Membranes to be used are specially designed for colored fruit juices. At the same time, because color products are difficult to filter, colorless products can be easily filtered.

The machine design was made by taking into consideration all the elements that would provide automation on the system and damage the system. Taking into account the operator and worker faults, the machine is fully automatic and the operator can only start the machine and follow up the chemical and product.

Ultra filter and membranes are manufactured from polymers and AISI 304-316 quality stainless steels.

 

Ultra filters are manufactured in different specifications, sizes and capacities.

TEKNİK DÖKÜMAN
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
BU ÜRÜNÜN İMALAT RESİMLERİ

İMGO MAKİNE LTD. ŞTİ.