C.I.P KİMYASAL YIKAMA ÜNİTESİİşletme içerisinde bulunan makinelerde kostik, klor ve su hattı olmak üzere 3 hat  halinde C.I.P sistemi olmaktadır. C.I.P suları geri dönüşlü olarak kaba filtreden geçirilerek tekrar ısıtılıp kullanılmalıdır.

C.I.P sularının belli bir yıkama sıcaklığında (75 – 80 °C) olması gerekmektedir. Bu sıcaklıkların sağlanması için oransal buhar vanası basınç düşürücü kondens stop ve ısı eşanjörü monte edilmektedir. C.I.P suları tanklara şamandıralar vasıtası ile alınmaktadır. Sistem isteğe bağlı olarak PLC ve Otomatik ve yarı otomatik dizayn edilmektedir. Kullanılan malzemeler AISI 304-316  Kalite paslanmaz çeliktir.

 

C.I.P Kimyasal yıkama ünitesinin farklı özelliklerde, ölçülerde ve kapasitelerde imalatı yapılmaktadır.

 

 

 

There are C.I.P systems in 3 lines as caustic, chlorine and water lines in the machines in the facility. C.I.P waters should be recycled through a coarse filter and reheated. C.I.P waters must be at a certain washing temperature (75 - 80 ° C). Proportional steam valve pressure reducing condensate stop and heat exchanger are installed to ensure these temperatures. C.I.P waters are taken into the tanks by means of buoys. The system can be designed as PLC and automatic and semi-automatic upon request. The materials used are AISI 304-316 quality stainless steel.

 

C.I.P Chemical washing unit is manufactured in different specifications, dimensions and capacities.

TEKNİK DÖKÜMAN
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
BU ÜRÜNÜN İMALAT RESİMLERİ

İMGO MAKİNE LTD. ŞTİ.